| Aplikacja | Ftth FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Typ złącza | SC UPC |
| Średnica kabla | 0,9/2,0/3,0 mm |
| Nazwa produktu | Pigtail światłowodowy |
| Wysokie światło | Pigtail SC/UPC, 12 colors, kabel 0,9 mm, multimode do składania w panelu łatki |
| Tworzywo | LSZH /PVC |
|---|---|
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Powtarzalność | ≤ 0,2 dB |
| Liczba włókien | Simplex lub Duplex |
| Typ złącza | SC/APC-SC/UPC |
| Typ złącza | SC-LC lub Dostosuj |
|---|---|
| Długość | 1m 2m 3m lub dostosowane |
| Tworzywo | PVC / LSZH, przędza aramidowa |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Przedmiot | Patchcord światłowodowy |
| tworzywo | LSZH /PVC |
|---|---|
| Średnica kabla | 0,9/2,0/3,0 mm |
| OEM i niestandardowe | Wsparcie |
| Typ włókna | SM, MM (50/125um, 62,5/125um) |
| Kolor | Pomarańczowy, żółty, niebieski, wodny |
| Tworzywo | PVC/LSZH, przędza Aramid |
|---|---|
| Kolor | Żółty/czarny |
| Przedmiot | Patchcord światłowodowy |
| Powtarzalność | ≤ 0,2 dB |
| Liczba włókien | Simplex lub dupleks |
| Tworzywo | PVC/LSZH, przędza Aramid |
|---|---|
| Kolor | Żółty/czarny |
| przedmiot | Patchcord światłowodowy |
| Powtarzalność | ≤ 0,2 dB |
| Liczba błonnika | Simplex lub dupleks |
| Typ złącza | SC-LC lub hybryda |
|---|---|
| Długość | 1m 2m 3M lub dostosowany |
| Tworzywo | PVC/LSZH |
| Kolor | Żółty |
| Przedmiot | Patchcord światłowodowy |
| Tworzywo | PVC/LSZH |
|---|---|
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Przedmiot | Patchcord światłowodowy |
| Powtarzalność | ≤ 0,2 dB |
| Liczba błonnika | Simplex lub dupleks |
| Tworzywo | LSZH /PVC |
|---|---|
| Kolor | Żółty/czarny |
| Przedmiot | Patchcord światłowodowy |
| Powtarzalność | ≤ 0,2 dB |
| Liczba błonnika | Simplex lub dupleks |
| Aplikacja | Ftth FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Typ złącza | SC UPC |
| Długość | Można dostosować |
| Kolor | Dostosowane |
| Średnica kabla | 0,9/2,0/3,0 mm |