| Materiał kurtki | PE |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 9mm |
| Liczba włókien | 4-144 rdzeń |
| Struktura | Rurka jednostkowa/skrętka linkowa |
| Członek siły | Taśma stalowa |
| Liczba przewodów | 2-288 |
|---|---|
| Materiał kurtki | Materiał PE |
| Kolor kurtki | Czarny kolor |
| Gwarancja | 25 lat |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Aplikacja | Telekomunikacja/centrum danych/ftth |
|---|---|
| Liczba przewodów | 2 lub 3 lub 4 |
| Długość | 2 km 3 km lub w razie potrzeby |
| Materiał kurtki | PE/HDPE/LSZH/MDPE |
| Materiał miedziany | 100% czysta miedź |
| Szczegóły pakowania | Drewniany bęben |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni |
| Zasady płatności | T/T, , D/P |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | JQ |
| Materiał przewodzący | Miedź |
|---|---|
| Materiał | Miedź + PCV |
| Liczba włókien | 2/3/4/5/6 rdzeni |
| Wypłata | 30% TT |
| Szczegóły pakowania | Drewniany bęben |
| Długość fali operacyjnej | 1260-1650 mm |
|---|---|
| Rodzaj złącza | SC apc |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 85 ℃ |
| Utrata zwrotu | ≥50dB |
| Szczegóły pakowania | Wewnątrz plastikowej walizki, na zewnątrz z kartonem |
| Materiał kurtki | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Liczba włókien | 2-144 rdzeń |
| Typ włókna | YOFC lub na żądanie |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Typ | Kable hybrydowe światłowodowe |