Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Philip

Numer telefonu : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

cechy zewnętrznego kabla światłowodowego

December 29, 2020

najnowsze wiadomości o firmie cechy zewnętrznego kabla światłowodowego

Istnieje wiele klasyfikacji kabli optycznych.Zewnętrzne kable optyczne, jak sugeruje nazwa, są generalnie odpowiednie do użytku na zewnątrz.Jakie są zatem szczególne cechy zewnętrznych kabli optycznych?Spójrzmy.

najnowsze wiadomości o firmie cechy zewnętrznego kabla światłowodowego  0

1. Zewnętrzne kable światłowodowe mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie, grubą i ciężką warstwę ochronną i są zwykle opancerzone (to znaczy w metalowej osłonie).Zewnętrzne kable optyczne nadają się głównie do połączeń między budynkami i między zdalnymi sieciami.Ogólnie rzecz biorąc, zewnętrzne kable optyczne to tylko wypełniacze, wybrane są elementy wzmacniające, osłony i inne materiały.Na przykład, gdy zewnętrzny kabel optyczny jest bezpośrednio zakopany, należy użyć zbrojonego kabla optycznego.Na górze można zastosować kabel optyczny z czarną plastikową osłoną zewnętrzną z dwoma lub więcej żebrami wzmacniającymi.

najnowsze wiadomości o firmie cechy zewnętrznego kabla światłowodowego  1

2 Ponieważ zewnętrzny kabel optyczny jest używany na zewnątrz, musi mieć funkcję wodoodporną.Zasadniczo zastosowana osłona zewnętrzna jest wykonana z materiału PE, a jej struktura wewnętrzna jest ogólnie podzielona na centralną konstrukcję rurową i strukturę warstwową.Gołym okiem kurtki wewnętrzne i zewnętrzne są zwykle wykonane z żółtego lub pomarańczowego materiału PVC, a te zewnętrzne to czarne kurtki PE.W odróżnieniu od modelu kurtka outdoorowa ma generalnie słowo GY.

najnowsze wiadomości o firmie cechy zewnętrznego kabla światłowodowego  2

3. Zewnętrzny kabel optyczny: Opakowanie zewnętrzne jest grube i ma pewne właściwości mechaniczne, takie jak odporność na ciśnienie, korozję i wytrzymałość na rozciąganie.Zewnętrzny kabel optyczny to linia komunikacyjna, która uzupełnia transmisję sygnałów optycznych.Rdzeń kabla składa się z pewnej liczby włókien światłowodowych w określony sposób i jest pokryty powłoką, a niektóre są również pokryte powłoką zewnętrzną.Zewnętrzne kable optyczne składają się głównie z włókien światłowodowych (cienkich włókien szklanych, takich jak włosy), plastikowych rękawów konserwacyjnych i plastikowych osłon.W kablach optycznych nie ma metali, takich jak złoto, srebro, miedź i aluminium.

najnowsze wiadomości o firmie cechy zewnętrznego kabla światłowodowego  3

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Philip@gzjqofc.com
+8613422342788
+8613422342788
+8613422342788