| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
|---|---|
| Zastosowanie | Nad głową |
| nazwisko | Kabel światłowodowy ADSS |
| Osłabienie | 1310nm: ≤0,36dB/km, 1550nm: ≤0,22dB/km |
| Liczba włókien | 2-144 |
| Numer modelu | ASU |
|---|---|
| Rodzaj | Mini ADSS |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Długość | Jako wymagane |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Liczba włókien | 96 rdzeni |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj włókna | G652D,G657A,OM1,OM2,OM3,OM4 |
| Liczba włókien | 144 rdzeń |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70°C |