| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, to zależy od ilości zamówienia! |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Możliwość Supply | 4500 miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj włókna | G652d |
|---|---|
| Liczba włókien | 2-144 |
| Marka włókna | YOFC |
| Podanie | Na wolnym powietrzu |
| Gwarancja | Ponad 25 lat |
| Dimension(trumpet) | 47cm*34cm |
|---|---|
| Dimension(large size) | 50cm*40cm |
| Type | wire-less type/fiber tyre |
| fiber tyre | Indoor/Outdoor |
| Packaging Details | carton box |
| Nazwa produktu | Zreformowany facet chwyt |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium, STAL |
| OEM | Przystępne. |
| Niszczący ładunek | 70KN |
| Próbka | Dostępne |
| Cable Color | Black |
|---|---|
| Out Sheath | LSZH, PE |
| Jacket | HDPE |
| Cable Brand | Jiqian |
| Tight Buffer | 0.9mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Rdzeń światłowodowy | 2-144 rdzeń |
| Kurtka | PE |
| Orzecznictwo | CE/ISO9001 |
| Zakres temperatur przechowywania/transportu | -50 ℃ do + 70 ℃ |
| Marka włókien | YOFC/FiberHome/ Corning |
|---|---|
| Kolor | Czarny / Dostosowany |
| Materiał kurtki | PE,HDPE/LSZH |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Marka włókien | YOFC/FiberHome/ Corning |
|---|---|
| Kolor | Czarny / czerwony lub dostosowany |
| Materiał kurtki | PE,HDPE/LSZH |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Dożywotni | 25 lat |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D |
| Długość | 1km 2km 3km 4km |
| Marka włókien | YOFC |
| Oem | TAK |