| Numer modelu | ADSS-96F |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Zastosowanie | W przypadku ADSS Aerial Fibre Kable kabli optycznej |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowy stal odziany |
| Numer modelu | Wstępnie uformowane akcesoria kablowe ślepy facet |
| Sprzęt do kabla światłowodowego optycznego | Pojedynczy zacisk napięcia Leyera |
| Pakiet | Drewniana skrzynia |
| Application | For adss Aerial fiber optic cable fixing |
|---|---|
| Material | Galvanized steel |
| Model Number | Preformed Cable Accessories Dead End Guy Grip |
| Optic fiber cable hardware | Single Leyer Tension Clamp |
| Package | Wooden box |
| Aplikacja | antena zewnętrzna |
|---|---|
| liczba włókien | 2-432 rdzenie |
| Zakres | 50m 80m /100m/200m /300m /400m |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F |
| Próbka | Dostarczać |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 2-144 rdzenie |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| Marka włókien | YOFC/FiberHome/Corning |
| Próbka | Do przyjęcia |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m lub Dostosowane |
| Marka włókien | YOFC/FiberHome/Corning |
| Próbka | Do przyjęcia |
| Aplikacja | antena zewnętrzna/FTTH |
|---|---|
| liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Zakres | 50m 80m /150m/200m /300m /500m |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F/12 |
| liczba siły | FRP, przędza aramidowa z kevlaru |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m lub Dostosowane |
| Marka włókien | YOFC/FiberHome/Corning |
| Usługa | Próbka |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 1-144 rdzeni |
| Zakres | 50m 120m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| Próbka | tak |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Temperatura | -40~+70°c |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy/wielomodowy |
| Rodzaj kabla | Niemetalowe, samonośne |
| Rdzenie światłowodowe | 2-288 rdzeni |