| Model Number | GJXH/GJXCH |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JQ\OEM |
| Material of Sheath | LSZH / PVC /PE |
| Jacket colors | Black/ White/ Customized Color |
| Strength member | Steel wire |
| Numer modelu | GJXH GJXCH |
|---|---|
| Wniosek | Materiał |
| Nazwa handlowa | JQ\OEM |
| Materiał pochwy | LSZH lub PE |
| Kolory kurtki | Czarny/biały/dostosowany kolor |
| Place of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Application | Material |
| Material of Sheath | LSZH or as your need |
| Core number | 1-12 core |
| Strength member | Steel wire/FRP |
| Tworzywo | LSZH /PVS |
|---|---|
| Typ włókna | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kolor | Biały /czarny |
| Centralny członek siły | FRP Membe Membe/Stal Drut |
| OEM | Dostępny |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Producent | tak |
| Rodzaj | GJXH / GJXCH |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
| Kurtka | LSZH PVC |
| Rodzaj włókna | G657A1 / G657A2 / G652D |
|---|---|
| Liczba włókien | 1/2/4 rdzenia |
| Materiał kurtki | LSZH / PVC |
| Podanie | FTTH FTTB FTTX Network |
| Tłumienie (max) | ≤0,36 dB / KM (1310 nm) |
| Liczba błonnika | 1/2/4/6 Rdzeń |
|---|---|
| Kolor kurtki | czarny, biały |
| Materiał z kurtki | LSZH |
| Tłumienie (maks.) | ≤0,36 dB/km(1310nm) |
| Członek siły | FRP (w razie potrzeby z PE) Szklana przędza |
| Materiał | LSZH / PVS |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
| kolor | biało-czarny |
| Członek centralnej siły | Element wytrzymałościowy FRP / drut stalowy |
| OEM | Dostępny |
| Członek siły | Drut stalowy FRP KFRP |
|---|---|
| Materiał kurtki | ŁSZH |
| Kolor kurtki | Czarny biały |
| Długość | 1km 2km 3km 4km |
| Gwarancja | 15 lat |
| Liczba włókien | 1/2/4/6 Rdzeń |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny biały |
| Materiał kurtki | LSZH |
| Tłumienie (maks.) | ≤0,36 dB/km(1310nm) |
| Członek siły | FRP |