| Numer modelu | GJYXCH GJYXFCH |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Nazwa handlowa | JQ\OEM |
|---|---|
| Materiał osłony | LSZH |
| Kolory kurtki | Czarny, biały itd. |
| Członek siły | Drut stalowy/FRP |
| błonnik | Jednomodowy, wielomodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 1/2/4 |
| Zastosowanie | antena zewnętrzna |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1/G657A2 |
| Materiał kurtki | LSZH (bezhalogenowy o niskiej emisji dymu) |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm |
| Drut stalowy/FRP | 2*0,5mm/2*0,45mm |
| Kolor | Czarny biały |
| Rodzaj włókna | G657A1/G657A2/G652D |
| Materiał kurtki | LSZH (bezhalogenowy o niskiej emisji dymu) |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm |
| Drut stalowy/FRP | 2*0,5mm/2*0,45mm |
| Kolor | Czarny biały |
| Rodzaj włókna | G657A1/G657A2/G652D |
| Liczba włókien | 1/2/4 rdzeń |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny, biały, zgodnie z żądaniem |
| Materiał kurtki | LSZH/PVC |
| Drut posłańca | Drut stalowy 1,0 mm |
| Zastosowanie | Sieć FTTH FTTB FTTX |
| Tworzywo | LSZH /PVS |
|---|---|
| Typ włókna | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kolor | Biały /czarny |
| Centralny członek siły | FRP Membe Membe/Stal Drut |
| OEM | Dostępny |
| Liczba włókien | 1/2/4 rdzenia |
|---|---|
| Kolor kurtki | czarny biały |
| Materiał kurtki | LSZH / PVC |
| Tłumienie (max) | ≤0,36 dB / KM (1310 nm) |
| Członek siły | Stalowy drut komunikacyjny / FRP |
| Materiał | LSZH / PVS |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
| kolor | biało-czarny |
| Członek centralnej siły | Element wytrzymałościowy FRP / drut stalowy |
| OEM | Dostępny |
| Miejsce pochodzenia | Kanton, Chiny |
|---|---|
| Producent | Tak |
| Typ | Kabel upuszczający GJXH |
| Typ włókna | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kurtka | PCV LSZH |