Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Philip

Numer telefonu : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

2 km 4-rdzeniowy zewnętrzny kabel światłowodowy OPGW

Minimalne zamówienie : 1 km Szczegóły pakowania : Szpula ze sklejki / dostosowana
Czas dostawy : 5-8 dni roboczych Zasady płatności : L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply : 4500 km miesięcznie
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny Nazwa handlowa: JQ/OEM
Orzecznictwo: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC Numer modelu: OPGW

Szczegóły informacji

Rodzaj włókna: tryb pojedynczy / tryb multi Kurtka: Aluminium
Nazwa produktu: Zewnętrzny kabel światłowodowy Długość: 2 km lub niestandardowa długość
Struktura: Luźna tuba Błonnik: 4-288core
temperatura robocza: -40 ~ + 60 ° C
High Light:

Zewnętrzny kabel światłowodowy OPGW jednomodowy

,

4-rdzeniowy kabel światłowodowy jednomodowy OPGW

,

kabel światłowodowy 2 km OPGW

opis produktu

Kompozytowy przewód uziemiający 4-żyłowy jednomodowy kabel światłowodowy OPGW

Napowietrzny przewód uziemiający z kompozytu światłowodowego (OPGW) to napowietrzny przewód uziemiający zawierający światłowód.Ma wiele funkcji, takich jak napowietrzny przewód uziemiający i komunikacja optyczna.Jest stosowany głównie w liniach komunikacyjnych 110KV, 220KV, 500KV, 750KV i nowym napowietrznym systemie przesyłowym wysokiego napięcia.Może być również używany do wymiany istniejących linii naziemnych starego napowietrznego systemu przesyłowego wysokiego napięcia, dodania optycznej linii komunikacyjnej, przesyłania prądu krótkotrwałego i zapewnienia ochrony odgromowej.Inne konstrukcje mogą być dostosowane na zamówienie.

2 km 4-rdzeniowy zewnętrzny kabel światłowodowy OPGW 0

 

 

Charakterystyka produktu

• Rury ze stali nierdzewnej wypełnione żelem hydrofobowym zapewniają ochronę i podparcie światłowodów

• Dobra wytrzymałość na rozciąganie

• Mała średnica, niewielka waga, niskie dodatkowe obciążenie wieży

• Łatwy do wykonania odpowiedni nadmiar światłowodu jednostki optycznej

Konstrukcje i wykonanie

  Klasyfikacja Materiał Wartość

 

 

 

Budowa

Światłowód G652D / G655 itp. 2 - 48
Rura ochronna Rura ze stali nierdzewnej 1,5 - 6 mm
Linia skrętka Drut AS / drut AA / pręt Al 1,5 - 6 mm
Maks.Średnica 18mm
Maks.Przekrój 200mm2

 

 

 

 

Charakterystyka

Zgodnie ze standardami DL / T 832, IEC60794-4-10, IEEE1138
Maks.Wytrzymałość na rozciąganie (RTS) (kN) 280
Maks.Siła zgniatania(N / 100 mm) 2200
Maks.Krótkotrwała pojemność prądowa (40-200) (kA2s) 100
Min.Promień gięcia (dynamiczny) 20D
Min.Promień gięcia (statyczny) 15D
Wydajność środowiska Instalacja () -10 do +50
Transport i eksploatacja () -40 do +65

Charakterystyka światłowodu

  Osłabienie Pasmo Dyspersja w trybie polaryzacji

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

 

@ 1310nm

 

@ 1550nm

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

Indywidualne włókno Wartość połączenia projektowego (M = 20, Q = 0,01%)
G652D - - ≤0,35 dB / km ≤0,21 dB / km - - ≤0,20ps / km ≤0,1 ps / km
G655 - - - ≤0,22 dB / km - - ≤0,20ps / km ≤0,1 ps / km
50 / 125μm ≤3,0 dB / km ≤1,0 dB / km - - ≥600 MHz.km ≥1200 MHz.km - -
62,5 / 125 μm ≤3,5 dB / km ≤1,0 dB / km - - ≥200 MHz.km ≥600 MHz.km - -

 

• Temperatura transportu / przechowywania: od -40 ℃ do + 65 ℃

Opakowanie i bęben

Standardowy bęben linowy

Standardowa długość szpuli: 2/3 km / rolka, dostępna jest również inna długość

 

FAQ

1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Jesteśmy producentem z 10 letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w badaniach, rozwoju i produkcji
do kabla światłowodowego, kabla upuszczającego i przewodu ścieżki itp.Nasza fabryka znajduje się w mieście Guangzhou, zapraszamy do odwiedzenia nas!
 
2. o jakości?
 Dostarczymy przed przetestowaniem każdego włókna po zakończeniu produkcji.
Po potwierdzeniu ceny możesz poprosić o bezpłatne próbki, aby sprawdzić naszą jakość.
 
3. czy akceptujesz małe zamówienie?
Tak, małe zamówienie jest dostępne.Wspieramy nowy projekt naszych klientów, ponieważ wiemy, że biznes zawsze zaczyna się od małego zamówienia.
 
4. jaki jest twój czas dostawy?
Zwykle około 3-7 dni roboczych, zależy to głównie od ilości zamówienia.
Ale proszę mieć pewność, że zorganizujemy twoje towary jak najszybciej po dokonaniu płatności.

5. czy akceptujesz usługę OEM?
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy usługę OEM.Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.Każdy pomysł od Ciebie jest dostępny.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

lillian@gzjqofc.com
+8618122384553
8618122384553
8618122384553