Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Philip

Numer telefonu : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A

Minimalne zamówienie : 1KM Szczegóły pakowania : drewniany bęben
Czas dostawy : 3-5 dni roboczych, to zależy od twojego zamówienia! Zasady płatności : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply : 60000KM/miesiąc
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny Nazwa handlowa: Jiqian
Orzecznictwo: ISO9001/CE Numer modelu: GYTA

Szczegóły informacji

Liczba włókien: 2-288 Dożywotni: Ponad 25 lat
Rodzaj włókna: G652D,G652B,G657A Wniosek: Napowietrzne, kanałowe
Długość fali: 1310nm/1550nm Uszczelka: 2km/drewniany Durm
Fabryka: TAk body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: Czarny
High Light:

Opancerzony kabel światłowodowy GYTA

,

podziemny zbrojony kabel światłowodowy

,

zbrojony kabel światłowodowy G657A

opis produktu

Na wolnym powietrzuAntenowyOpancerzony kabel światłowodowy GYTA do kanałów podziemnych

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 0
Model: GYTA
Włókna jednomodowe lub wielomodowe umieszczone są w luźnej tubie wykonanej z wysokomodułowego tworzywa sztucznego.
Rurki wypełnione są wodoodporną masą wypełniającą.
Drut stalowy, czasami pokryty polietylenem (PE) dla kabla o dużej liczbie włókien, znajduje się w środku rdzenia jako metalowy element wzmacniający.
Rury (i wypełniacze) są skręcone wokół elementu wzmacniającego w zwarty i okrągły rdzeń kabla.
Wokół rdzenia kabla nałożony jest aluminiowy laminat polietylenowy (APL), który jest wypełniony masą wypełniającą, aby chronić kabel przed wnikaniem wody.
Następnie kabel zakończony jest osłoną PE.
Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 1

Aplikacje:

Komunikacja na duże odległości i w sieci lokalnej (LAN).
Zastosowanie anten i kanałów / kanałów.
Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 2

Członek Siły Centralnej:

Element wzmacniający z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (FRP) lub drutu stalowego.

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 3

 
Zbroja:
Pancerz z taśmy aluminiowej

Funkcja:

1. Dobra wydajność mechaniczna i temperaturowa
2. Luźna tuba o wysokiej wytrzymałości, która jest odporna na hydrolizę
3. Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna
4. Odporność na zgniatanie i elastyczność
5. W celu zapewnienia wodoszczelności kabla podejmuje się następujące środki:
a.Drut stalowy używany jako centralny element wzmacniający
b.Luźna masa wypełniająca tubę
C.100% wypełnienie rdzenia kabla
D.Bariera wilgoci APL
mi.Materiał blokujący wodę
Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 4

 

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 5
 
 
 

 


 

Parametry optyczne:

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 6

 

 

 

 

 

 

 

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 7

 

Istnieje dwanaście kodów kolorów włókien. Są to włókna klasy A.

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 8

Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone pod względem jakości przed zapakowaniem.

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 9

Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.

 

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 10
 

 

Jesteśmy producentem kabli światłowodowych.Mamy fabrykę.

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 11

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 12

 

Posiadamy bogate doświadczenie w handlu zagranicznym.

Daj nam szansę obsłużyć Cię, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Skontaktuj się ze mną!!!Whatsapp i Wechat:+8618122383351

 

Anteny podziemny kanał opancerzony GYTA G657A 13

 

 

 

 

FQA

 

1, P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?

Odp.: jesteśmy fabryką!

 

2, P: Co to jest MOQ?

Odp .: MOQ kabla światłowodowego wynosi 1 km.

 

3.Q: Jakiej marki włókna używasz?

Odp.: YOFC, Fiberhome itp

 

4, P: Czy możesz zaakceptować małe zamówienie?

Odp .: Tak, małe zamówienie jest dostępne. Wspieramy nowy projekt naszych klientów, ponieważ wiemy, że biznes zawsze pochodzi z małych zamówień.

 

5, P: Jaki jest czas dostawy?

Odp .: Ogólny czas dostawy wynosi 5-7 dni po potwierdzeniu zamówienia.To zależy od ilości zamówienia.

 

6. Czy możesz dostarczyć niestandardowe produkty i logo?

Odp.: tak.Dostarczamy usługę OEM.

 

7. Jakie są twoje warunki płatności?

Odp .: Akceptujemy T / T, L / C, Western Union, 30% depozytu i 70% przed wysyłką.

 

 

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales1@gzjqofc.com
+8618122383351
18122383351