Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Philip

Numer telefonu : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

GYFTY Non Metallic Strength Member Zewnętrzny kabel światłowodowy nieopancerzony

Minimalne zamówienie : 1000m Szczegóły pakowania : drewniany bęben
Czas dostawy : 2-4 dni Zasady płatności : Western Union, MoneyGram, T/T, L/C
Możliwość Supply : 100km na 2 dni
Miejsce pochodzenia: Chiny Nazwa handlowa: jiqian
Orzecznictwo: ISO Numer modelu: GYFTY

Szczegóły informacji

Rodzaj włókna: G652D OEM: Dostępny
Podanie: Antena/kanał Liczba przewodów: 72/48 rdzeń
Struktura: Skrętka luźna tuba Temperatura robocza: -40 ~ +60 C
centralny członek siły: FRP
High Light:

Zewnętrzny kabel światłowodowy nieopancerzony

,

zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY

opis produktu

GYFTY Niemetaliczny element wytrzymałościowy Niezbrojony kabel Zewnętrzne kable światłowodowe

Opis produktu/ PRODUKT:

Włókna 200/250μm są umieszczone w luźnej tubie wykonanej z wysokomodułowego tworzywa sztucznego.Rurki wypełnione są wodoodporną masą wypełniającą.Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP) znajduje się w środku rdzenia jako niemetaliczny element wzmacniający.Rury (i wypełniacze) są splecione wokół elementu wzmacniającego w zwarty i okrągły rdzeń.Po wypełnieniu rdzenia kabla masą wypełniającą, która chroni go przed wnikaniem wody, kabel jest wykańczany osłoną PE.

GYFTY Non Metallic Strength Member Zewnętrzny kabel światłowodowy nieopancerzony 0

Cechy produktu / PRODUKT

·Dobra wydajność mechaniczna i temperaturowa
· Luźna tuba o wysokiej wytrzymałości, która jest odporna na hydrolizę
·Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna
· Dobra zdolność zgniatania i miękka
· Zastosuj poniższe środki, aby zapewnić wodoodporność:
·pojedynczy niemetalowy centralny element wzmacniający
·Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna
·całkowicie wypełniony włóknem

 

Standard produktu / PRODUKT

·Kabel GYFTY jest zgodny ze standardem YD/T 901-2009 oraz IEC 60794-1.

Charakterystyka optyczna / PRODUKT

  G.652 G.655 50/125 μm 62,5/125 μm
Osłabienie
(+20 ℃)
@850nm     ≤3,0 dB/km ≤3,0 dB/km
@1300nm     ≤1,0dB/km ≤1,0dB/km
@1310nm ≤0,36dB/km ≤0,36dB/km    
@1550nm ≤0,22dB/km ≤0,23dB/km    
Przepustowość (klasa A) @850     ≥500MHZ·km ≥200MHZ·km
@1300     ≥1000MHZ·km ≥600MHZ·km
Apertura numeryczna       0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Długość fali odcięcia kabla λcc   ≤1260nm ≤1480nm    

Parametry techniczne / PRODUKT

Rodzaj kabla Liczba włókien Liczba luźnych rurek Liczba wypełniaczy Średnica kabla
Mm
Waga kabla
kg/km
Wytrzymałość na rozciąganie
Długo/krótkoterminowe
N
Odporność na zgniatanie
Długo/krótkoterminowe N/100mm
Pochylenie się
Promień
Statyczne/dynamiczne mm
GYFTY-2~6 2~6 1 4 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-8~12 8~12 2 3 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-14~18 14~18 3 2 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-20~24 20~24 4 1 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-26~30 26~30 5 0 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-32~36 32~36 5 0 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-38~48 38~48 5 0 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-50~60 50~60 5 0 9,0 88 800/1500 500/1000 15D/30D
GYFTY-62~72 62~72 6 0 9,5 100 1000/2000 500/1000 15D/30D
GYFTY-74~84 74~84 7 1 10,5 120 1000/2000 500/1000 15D/30D
GYFTY-86~96 86~96 8 0 10,5 120 1500/2500 500/1000 15D/30D
GYFTY-98~108 98~108 9 1 11,5 150 1500/2500 500/1000 15D/30D
GYFTY-110~120 110~120 10 0 12,0 150 1500/2500 500/1000 15D/30D
GYFTY-122~144 122~144 12 0 13,0 150 1500/2500 500/1000 15D/30D
GYFTY-146~216 146~216 18 0 13,0 150 1000/2000 500/1000 15D/30D

Temperatura przechowywania/pracy: -40 ℃ do + 70 ℃Hanxin Gyfty Stranded Loose Tube Non Metallic Strength Member Non Armored Cable Outdoor Fiber Optic Cables

 

 

Często zadawane pytania:

1. Czy jesteś prawdziwym producentem?

Tak, jesteśmy fabryki w Chinach Guangzhou, zapraszamy do odwiedzenia nas!

2. jaka jest twoja minimalna ilość?

1KM.Wspieramy nowy projekt naszych klientów, dostępne jest zamówienie próbne

3. Czy mogę dostać próbkę?

Tak, zapewniamy BEZPŁATNĄ próbkę i wystarczy zapłacić za przesyłkę ekspresową.

4. A co z płatnością?

Dopuszczalne są L/C, T/T, Western Union i Paypal.

5. Czas dostawy?

Ogólnie 3-7 dni roboczych, również według ilości.

6. Czy możesz dostarczyć niestandardowe produkty i logo?

Tak, dostarczamy usługi OEM i ODM, prosimy o kontakt.GYFTY Non Metallic Strength Member Zewnętrzny kabel światłowodowy nieopancerzony 2

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

colleen@gzjqofc.com
+8618122384446
8618122384446
8618122384446