| Pochwa | PE / LSZH / OFNP |
|---|---|
| Rodzaj włókna | tryb pojedyńczy |
| zewnętrzna osłona | LSZH, PE |
| Luźna rurka | Luźna rurka PBT |
| FRP | 0,7/0,8/1,0 mm/2,2 mm |
| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| OEM | Dostępne |
| Zastosowanie | Powietrze, nad głową. |
| Liczba przewodów | Rdzeń 2/12/24 |
| Struktura | Luźna rurka |
| Liczba włókien | 4/6/12 |
|---|---|
| Czas podnoszenia | Ponad 25 lat |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Zastosowanie | Górne/lotnicze |
| Marka włókien | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| liczba rdzeni | 24.12 |
|---|---|
| Czas podnoszenia | 30 lat |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Zastosowanie | Antena powietrzna |
| Kolor | Czarny kolor |
| Materiał kurtki | PE |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6/7/8/9 mm |
| Stalowy drut | 1,0 mm |
| Kolor | czarny |
| Liczba włókien | 24/36/48 Core |
| Materiał kurtki | PE |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 9mm |
| Liczba włókien | 4-144 rdzeń |
| Członek siły | Taśma stalowa |
| Nazwa produktu | Hybrydowy kabel światłowodowy |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał kurtki | PE/LSZH |
| Członek siły | FRP |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Instalacja | Antena i kanał oraz pod ziemią |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| OEM | Dostępne |
| Zastosowanie | Kanał/antena |
| Liczba przewodów | 6 8 12 24 |
| Struktura | Luźna rurka |
| Materiał kurtki | HDPE |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6/7/8 mm |
| Stalowy drut | 0,7/0,8/1,0 mm |
| Kolor | czarny |
| Liczba włókien | Rdzeń 2/4/6/8/12/24 |
| Materiał kurtki | HDPE |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6/7/8 mm |
| Stalowy drut | 0,7/0,8/1,0 mm |
| Kolor | czarny |
| Liczba włókien | Rdzeń 2/4/6/8/12/24 |