| Materiał kurtki | Flame-Retardant LSZH |
|---|---|
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Struktura | Osierocona luźna rurka |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Typ włókna | Na życzenie YOFC lub Fiberhome fujikura Corning |
| Typ włókna | G652D pojedynczy tryb lub jako żądanie |
|---|---|
| Kolor | Czarny, dostosowany |
| Pochwa | PE/HDPE/MDPE/ |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Nazwa produktu | Kabel zbrojony z luźną rurką |
| Typ włókna | G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Kurtka | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Kolor | Czarny, dostosowany |
| Aplikacja | Kanał/ bezpośredni pochówek |
| Materiał kurtki | Flame-Retardant LSZH |
|---|---|
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Struktura | Osierocona luźna rurka |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Typ włókna | Na życzenie YOFC lub Fiberhome fujikura |
| Typ włókna | YOFC, Fiberhome, na żądanie |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Kurtka | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Członek siły | Szklana przędza z drutu stalowego/FRP |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Materiał kurtki | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 6/7/8/9 mm |
| drut stalowy | 0,7/0,8/1,0 mm |
| Liczba włókien | 2/4/6/8/12/24/36/48 rdzeń |
| Struktura | Centralna luźna tuba Kabel |
| Typ włókna | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Kurtka | PE, MDPE, HDPE |
| Liczba błonnika | 4-72 rdzenie |
| Instalacja | Antena i kanał |
| Typ włókna | G652D pojedynczy tryb lub jako żądanie |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Kurtka | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Liczba błonnika | 4-144 rdzenie |
| Długość | 2 km lub dostosowana długość |
| Materiał kurtki | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Stalowy drut | 1,0 mm / 0,7 mm |
| kolor | Czarny |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antena / kanał |
| Liczba przewodników | 4 6 8 |
| Struktura | Luźna rurka z linką |