| Kurtka | PE |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 1km 2km 3km 4km |
| Liczba włókien | 2-144 rdzeni |
| Podanie | Antenowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Kolor | czarno-niebieski |
|---|---|
| Materiał kurtki | LSZH (ognioodporny) |
| Członek siły | Szklana przędza z drutu stalowego/FRP |
| Liczba włókien | 2-24 rdzenie |
| Instalacja | rura i ziemia |
| Kolor | Czarny / czerwony lub dostosowany |
|---|---|
| Kurtka metaryczna | LSZH (ognioodporny) |
| Członek siły | Szklana przędza z drutu stalowego/FRP |
| Liczba błonnika | 2-24 rdzenie |
| Instalacja | Rura i podziemia |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 12 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, to zależy od ilości zamówienia! |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Możliwość Supply | 4500 miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| Aplikacja | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 96 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Kolor | czarno-niebieski |
|---|---|
| Kurtka metaryczna | LSZH (ognioodporny) |
| Członek siły | Szklana przędza z drutu stalowego/FRP |
| Liczba błonnika | 2-24 rdzenie |
| Instalacja | Rura i podziemia |