| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 12 rdzeni |
| Struktura | splątana luźna rurka |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Temperatura | -40~+70°c |
| Luźny materiał tuby | PBT |
| Rodzaj kabla | Niemetalowe, samonośne |
| Rdzenie światłowodowe | 2-288 rdzeni |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Numer modelu | GYTS53 |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, to zależy od ilości zamówienia! |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Możliwość Supply | 4500 miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Liczba włókien | 2-24core |
|---|---|
| Rodzaj | Antenowy |
| Rozpiętość | 80m lub 100m |
| Model światłowodowy | G652D |
| Osłona | PE |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, zależy to od ilości zamówienia |
| Zasady płatności | L / C, T / T, Western Union, Alipay |
| Możliwość Supply | 4500 miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, to zależy od ilości zamówienia! |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Możliwość Supply | 4500 miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |