| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Członek siły | Przędza z kevlaru aramidowego |
| Centralny człowiek siły | FRP |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antena / kanał |
| Liczba przewodników | 16 |
| Struktura | Luźna rurka z linką |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antena / kanał |
| Liczba przewodników | 16 24 |
| Struktura | Luźna rurka z linką |
| Rodzaj włókna | tryb pojedynczy lub tryb wieloosobowy |
|---|---|
| Liczba włókien | 4-144 rdzenia |
| kolor | czarny |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | TORF |
| Liczba włókien | 12 24 48 72 96 144 288 rdzeń |
|---|---|
| Osłona | Kurtka PE, PVC lub LSZH |
| Gwarancja | 25 lat |
| MOQ | 1km |
| OEM | - Tak, tak. |
| Numer modelu | ADSS -96B1 |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| OEM | Dostępny |
| Rodzaj włókna | tryb pojedyńczy |
| Przędza wytrzymałościowa | Przędza z kevlaru |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO 9001 |
| Producent | tak |
| Liczba włókien | 2-144 |
|---|---|
| Czas podnoszenia | Ponad 25 lat |
| Typ włókna | G652D,G652B,G657A |
| Podanie | Nad głową |
| Fabryka | tak |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70°C |