| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| Aplikacja | antenowy |
| Liczba przewodów | 96Rdzeń |
| Struktura | splątana luźna rurka |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| Aplikacja | antenowy |
| Liczba przewodów | 12 rdzeni |
| Struktura | splątana luźna rurka |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeń |
|---|---|
| Gwarancja | Ponad 25 lat |
| Rodzaj włókna | G652d, |
| Podanie | Antenowy |
| Marka włókien | YOFC |
| Liczba włókien | 2-144 rdzeń |
|---|---|
| Czas podnoszenia | 25 lat |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Podanie | Nad głową |
| OEM | TAK |
| Marka włókien | YOFC |
|---|---|
| Gwarancja | 25 lat |
| Długość | 1km 2km 3km 4km |
| Kolor | czarny |
| Fabryka | TAK |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Menadżer siły centralnej | FRP |
| Siła Członka | Przędza z kevlaru aramidowego |
| Kurtka kablowa ADSS | PE |
| Orzecznictwo | CE/ISO9001 |