Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Philip

Numer telefonu : +8613422342788

WhatsApp : +8613422342788

Free call

4-rdzeniowy, lekki, opancerzony kabel światłowodowy GYXTW Unitube

Minimalne zamówienie : 1000m Szczegóły pakowania : drewniany bęben
Czas dostawy : 2-4 dni Zasady płatności : Western Union, MoneyGram, T/T, L/C
Możliwość Supply : 100km na 2 dni
Miejsce pochodzenia: CHINY Nazwa handlowa: jiqian
Orzecznictwo: ISO Numer modelu: GYXTW

Szczegóły informacji

Rodzaj włókna: G652D OEM: Dostępny
Podanie: Antenowy Liczba przewodów: 12 24
Struktura: centralna luźna tuba Temperatura robocza: -40 ~ +60 C
High Light:

GYXTW antenowy kabel światłowodowy

,

4-żyłowy antenowy kabel światłowodowy

opis produktu

4-rdzeniowy, lekki, opancerzony kabel światłowodowy GYXTW Unitube
Kabel optyczny GYXTW 4/6/8/12 rdzeń zewnętrzny jednomodowy kabel światłowodowy

 

W kablu GYXTW włókna jednomodowe/wielomodowe umieszczone są w luźnej tubie, która jest wykonana z wysokomodułowego tworzywa sztucznego i wypełniona masą wypełniającą.PSP jest nakładany wzdłużnie wokół luźnej tuby, a materiały blokujące wodę są rozmieszczone w szczelinach między nimi, aby zagwarantować zwartość i skuteczność blokowania wody wzdłużnej.Dwa równoległe druty stalowe są umieszczone po obu stronach rdzenia kabla, na który naciągnięta jest osłona PE.

4-rdzeniowy, lekki, opancerzony kabel światłowodowy GYXTW Unitube 0

Charakterystyka:

1. Doskonała wydajność mechaniczna i temperaturowa gwarantowana przez dokładną nadmierną długość włókna
2. Krytyczna ochrona włókien, oparta na doskonałej odporności na hydrolizę i wytrzymałości materiału tuby oraz specjalnego związku wypełniającego wypełnionego w tubie
3. Specjalna zwarta struktura, aby uniknąć skurczu luźnej rury
4. Doskonała odporność na zgniatanie i elastyczność
5.PSP zwiększa odporność na zgniatanie kabla, odporność na uderzenia i wilgoć;
6. Dwa równoległe druty stalowe zapewniają wytrzymałość na rozciąganie.Mała średnica, niewielka waga i łatwość instalacji przy długiej długości dostawy
7. Doskonała ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym z osłoną PE
 
Parametr produktu:
 
 

Nie.

 

Rzeczy

 

Jednostka

Specyfikacja
G.652D


1


Średnica pola trybu
1310nm
μm
9,2±0,4
1550nm
μm
10,4±0,5
2
Średnica okładziny
μm
124,8±0,7
3
Nieokrągłość okładziny
%
≤0,7
4
Błąd koncentryczności rdzeń-okładzina
μm
≤0,5
5
Średnica powłoki
μm
245±5
6
Nieokrągłość powłoki
%
≤6,0
7
Błąd koncentryczności okładziny-powłoki
μm
≤12,0
8
Długość fali odcięcia kabla
Nm
λcc≤1260


9


Tłumienie (maks.)
1310nm
dB/km
≤0,36
1550nm
dB/km
≤0,24

 

 

Charakterystyka transmisji
 
 
G.655
G.655
50/125 μm
62,5/125 μm
Maksymalne tłumienie
(dB/km) (+20 ℃)
850 nm
 
 
3,0
3,3
1300 nm
 
 
1,0
1,0
1310 nm
0,36
0,4
 
 
1550 nm
0,24
0,23
 
 
Długość fali odcięcia kabla (nm)
≤1260
≤1450
 
 
 
Parametry kabla:
 
Liczba kabli
Z pochwy
Waga
Minimalna dopuszczalna wytrzymałość na rozciąganie
minimalne dopuszczalne obciążenie zgniatające
Minimalny promień gięcia
Składowanie
Średnica
(N)
(N/100mm)
(MM)
temperatura
(MM)
(KG)
krótkoterminowy
długoterminowy
krótkoterminowy
długoterminowy
krótkoterminowy
długoterminowy
(℃)
2
8,3
78
1500
600
1000
300
20D
10D
20
4
8,3
78
1500
600
1000
300
20D
10D
20
6
8,3
78
1500
600
1000
300
20D
10D
20
8
8,3
78
1500
600
1000
300
20D
10D
20
10
8,3
78
1500
600
1000
300
20D
10D
20
12
8,3
78
1500
600
1000
300
20D
10D
20
 
Charakterystyka mechaniczna i środowiskowa:
 
Rzeczy
Jednostka
Specyfikacje
Tensio (długoterminowy)
N
600
Napięcie (krótkoterminowe)
N
1500
Zmiażdżenie (długoterminowe)
N/10 cm
300
Zmiażdżenie (krótkoterminowe)
N/10 cm
1000
Min.Promień gięcia (dynamiczny)
mm
20D
Min.Promień gięcia (statyczny)
mm
10D
Temperatura instalacji
-20~+60
temperatura robocza
-40~+70
Temperatura przechowywania
-40~+70
4-rdzeniowy, lekki, opancerzony kabel światłowodowy GYXTW Unitube 1
 Pakowanie produktu:

1).4km/rolka

2).Dostępne 5 km / rolka Color Box i pakiet OEM.
Kontener 20" z pełnym obciążeniem: 400 km.
40-calowy kontener z pełnym obciążeniem: 800 km.

4-rdzeniowy, lekki, opancerzony kabel światłowodowy GYXTW Unitube 2
 
4-rdzeniowy, lekki, opancerzony kabel światłowodowy GYXTW Unitube 3

Często zadawane pytania:

1. Czy jesteś prawdziwym producentem?


Tak, jesteśmy fabryki w Chinach Guangzhou, zapraszamy do odwiedzenia nas!


2. jaka jest twoja minimalna ilość?


1KM.Wspieramy nowy projekt naszych klientów, dostępne jest zamówienie próbne


3. Czy mogę dostać próbkę?


Tak, zapewniamy BEZPŁATNĄ próbkę i wystarczy zapłacić za przesyłkę ekspresową.


4. A co z płatnością?

 

Dopuszczalne są L/C, T/T, Western Union i Paypal.


5. Czas dostawy?

Ogólnie 3-7 dni roboczych, również według ilości.

 


6. Czy możesz dostarczyć niestandardowe produkty i logo?


Tak, dostarczamy usługi OEM i ODM, prosimy o kontakt.

 

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

colleen@gzjqofc.com
+8618122384446
8618122384446
8618122384446