| Rdzeń światłowodowy | 2-288 rdzeń |
|---|---|
| CSM | FRP |
| Osłona kabla | Pe |
| Długość życia | 30 lat |
| Przewody | ≥10 |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO9001 CE ROHS FCC |
| Producent | tak |
| Zakres | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 48 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Rdzeń światłowodowy | 2-288 rdzeń |
| Kurtka | LSZH / PE |
| Orzecznictwo | CE/ISO9001 |
| Zakres temperatur przechowywania/transportu | -40 ℃ do + 60 ℃ |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antena / kanał |
| Liczba przewodników | 16 48 96, |
| Struktura | Luźna rurka z linką |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Menadżer siły centralnej | FRP |
| Siła Członka | Przędza z kevlaru aramidowego |
| Kurtka | PE |
| Orzecznictwo | CE/ISO9001 |
| Liczba włókien | 2-144 |
|---|---|
| Materiał kurtki | PE |
| Kolor kurtki | Czarny |
| Czas podnoszenia | Ponad 25 lat |
| Typ włókna | G652D,G652B,G657A |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO 9001 |
| Producent | tak |
| Liczba włókien | 2-12core |
|---|---|
| Rodzaj | Antenowy |
| Rozpiętość | 80m lub 100m |
| Model światłowodowy | G652D |
| Osłona | PE |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO 9001 |
| Producent | tak |