| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 48 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, zależy to od ilości zamówienia |
| Zasady płatności | L / C, T / T, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000KM miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Podanie | Antenowy |
| Liczba przewodów | 4-98 |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Szczegóły pakowania | Bęben ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni, zależy to od ilości zamówienia |
| Zasady płatności | L / C, T / T, Western Union |
| Możliwość Supply | 4500 km miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 12 24 48 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Liczba włókien | 2-12 rdzeń |
|---|---|
| Kurtka | PE |
| kolor | czarny |
| Gwarancja | 25 lat |
| Oem | TAK |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
|---|---|
| Zastosowanie | Nad głową |
| Rozpiętość kabla | 100m/200m/300m/400m |
| Nazwa | Kabel światłowodowy ADSS |
| Osłabienie | 1310nm: ≤0,36dB/km, 1550nm: ≤0,22dB/km |
| Aplikacja | Instalacja lotnicza na zewnątrz |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-144CORES |
| Przęsło | 100 m /200 m /300 m lub dostosowany |
| Marka światłowodowa | YOFC/Fiberhome/Corning |
| numer siły | FRP, Kevlar Aramid Przęka Wysoka wytrzymałość |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Struktura kabla | splątana luźna rurka |
| Członek siły | FRP + przędza aramidowa |
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |