| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Rodzaj włókna | YOFC lub Fiberhome jako żądanie |
|---|---|
| Liczba włókien | 4 -144 rdzeń |
| Kolor | Czarny, dostosowany |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | MDPE/HDPE lub AT |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Nazwa produktu | ADSS całkowicie dielektryczny, samodzielnie noszący się |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy/wielomodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Struktura kabla | splątana luźna rurka |
| Członek siły | FRP + przędza aramidowa |
| Średnica kabla | 10,0±0,2 mm |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Liczba włókien | 2-144 |
|---|---|
| temperatura robocza | -40℃~+70℃ |
| Aplikacja | Nad głową |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | czarny |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | czarny |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Górne/lotnicze |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |