| Model światłowodowy | G652D lub G657A |
|---|---|
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Odpowiednia temperatura | -40°C +70°C |
| Użyteczne | FTTX |
| Rodzaj | Wybór różnych modeli, możliwość dostosowania dla klientów |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO9001 CE ROHS FCC |
| Producent | tak |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO 9001 / CE / ROHS / FCC |
| Producent | tak |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 48 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Liczba włókien | 2-288 Rdzenie |
|---|---|
| Kurtka | PE |
| kolor | czarny |
| Gwarancja | 25 lat |
| Oem | TAK |
| Liczba przewodów | 2-288 |
|---|---|
| Materiał kurtki | Materiał PE |
| Kolor kurtki | Czarny kolor |
| Gwarancja | 25 lat |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Zakres | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 48 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Liczba włókien | 2-144 rdzeni |
|---|---|
| Kurtka | PE |
| kolor | czarny |
| Czas podnoszenia | 25 lat |
| Oem | TAK |
| Liczba przewodów | 2-144 |
|---|---|
| Materiał kurtki | PE |
| Kolor kurtki | Czarny |
| Gwarancja | 25 lat |
| Typ włókna | G652D |
| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 48 rdzeni 96 rdzeni 144 rdzeni |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |