| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny / dostosować |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową / przeciw myszom |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny / dostosować |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową / przeciw myszom |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Średnica kabla | 9,7 mm 、 10 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny / dostosować |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową / przeciw myszom |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Średnica kabla | 9,7 mm 、 10 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny / dostosować |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową / przeciw myszom |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Aplikacja | Telekomunikacja |
|---|---|
| liczba włókien | 4-432 rdzenie |
| Zakres | 50m 100m / 200 m / 300m lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24/48F |
| Usługa | dostarczyć próbkę |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Outdoor |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-288 rdzeni |
| Przęsło | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/Włókno |
| OEM | Do przyjęcia |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| Usługa | OEM |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Certyfikacja | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Producent | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Nad głową |