| Marka włókien | YOFC/FiberHome/ Corning |
|---|---|
| Kolor | Czarny / czerwony lub dostosowany |
| Materiał kurtki | PE,HDPE/LSZH |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Rodzaj włókna | YOFC, Fiberhome, Corning |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Kurtka | PE,HDPE/LSZH |
| Członek siły | Stalowy drut |
| Liczba włókien | 2-144 rdzenie |
| Liczba włókien | 2-288 |
|---|---|
| Materiał kurtki | PE |
| Kolor kurtki | Czarny |
| Czas podnoszenia | Ponad 20 lat |
| Typ włókna | G652D,G652B,G657A |
| Liczba błonnika | 2 12 24 48 rdzeń |
|---|---|
| Kurtka | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Gwarancja | 25 lat |
| Marka światłowodowa | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Liczba włókien | 2-288 rdzeń |
|---|---|
| Członek siły | FRP |
| Gwarancja | 25 lat |
| MOQ | 1km |
| OEM | - Tak, tak. |
| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antenowy |
| Liczba przewodników | 12 rdzeń |
| Struktura | Luźna rurka z linką |
| Fiber Count | 4-12 |
|---|---|
| Warranty | More than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Application | Aerial |
| Fiber Brand | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Podanie | Antena/kanał |
| Liczba przewodów | 12 24 48 rdzeń |
| Struktura | Skrętka luźna tuba |
| temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj włókna | G652D,G657A,OM1,OM2,OM3,OM4 |
| Liczba włókien | 144 rdzeń |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |