| Aplikacja | Instalacja lotnicza na zewnątrz |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-144CORES |
| Przęsło | 100 m /200 m /300 m lub dostosowany |
| Marka światłowodowa | YOFC/Fiberhome/Corning |
| numer siły | FRP, Kevlar Aramid Przęka Wysoka wytrzymałość |
| fiber Color | invisable |
|---|---|
| Function | Delivery signal light |
| Loose Tube Material | PBT |
| Fiber Cores | single core |
| Cable Diameter | 0.4mm/ 0.5mm/0.9mm |
| temperatura robocza | -40℃~+70℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Nad głową |
| Rozpiętość kabla | 100m/200m/300m/400m |
| Nazwa | Kabel światłowodowy ADSS |
| Osłabienie | 1310nm: ≤0,36dB/km, 1550nm: ≤0,22dB/km |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Loose Tube Material | PBT with Jelly |
|---|---|
| Length | 1 km 2km 3km per drum |
| Color | Black,Blue,Grey,Customized,Green |
| Installation Sag | ≥1.0 |
| Number Of Fiber | 24F |
| Rdzeń światłowodowy | 2-288 rdzeń |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTX |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Port | 2In 2out/2in 4out |
| Struktura uszczelniająca | kurczenie się ciepła/nić śrubowa mechaniczna |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 2-144 rdzenie |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F |
| Próbka | Do przyjęcia |
| Application | Outdoor aerial installation |
|---|---|
| fiber counts | 4-144cores |
| span | 100m /200 m /300m or Customized |
| fiber brand | YOFC/FiberHome/Corning |
| service | sample |
| Rodzaj włókna | YOFC lub Fiberhome jako żądanie |
|---|---|
| Liczba włókien | 2-144 Rdzeń |
| kolor | Czarny, dostosowany |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE lub AT |