| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Materiał blokujący wodę | Taśma blokująca wodę |
| Struktura kabla | splątana luźna rurka |
| Centralny element wzmacniający FRP | 3,0/6,2 mm |
| Liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Aplikacja | Telekomunikacja |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m 100m /200m /300m /400m |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24/48/96F |
| Próbka | Do przyjęcia |
| Liczba włókien | 2-144 rdzeń |
|---|---|
| Czas podnoszenia | 25 lat |
| Rodzaj włókna | G652D |
| Podanie | Nad głową |
| Kurtka | PE |
| Liczba włókien | 4-144 rdzeń |
|---|---|
| Długość | 4km/Bęben ze sklejki |
| Nazwa | Kabel światłowodowy ADSS |
| Członek siły | Przędza FRP i Armid |
| Zakres | Rozpiętość 100-400 m |
| Liczba włókien | 6 12 24 48 hilos |
|---|---|
| Osłona | Kurtka PE, PVC lub LSZH |
| Gwarancja | 25 lat |
| MOQ | 1km |
| OEM | - Tak, tak. |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Siła Członka | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70 °C |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Certyfikacja | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Producent | - Tak, proszę. |
| Color | Black /blue/green |
|---|---|
| Jacket metarial | LSZH (low smoke zero halogen) |
| Strength member | steel wire |
| Fiber count | 2-288 cores |
| Installation | pipe & underground |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Rdzeń światłowodowy | 2-288 rdzeni |
| Kurtka | PE lub według potrzeb |
| Orzecznictwo | CE/ISO9001 |
| Zakres temperatur przechowywania/transportu | -40℃ do +60℃ |