| Application | outdoor overhead |
|---|---|
| fiber counts | 4-144 cores |
| span | 80m 100m 200m or customerized |
| fiber per tube | 4/6/8/12/24 Cores |
| OEM | acceptable |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | G652, G652D, 50/125, 62,5/125, OM3 |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Nazwa | Kabel światłowodowy ADSS |
|---|---|
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Materiał kurtki | PE |
| Rodzaj włókna | tryb pojedyńczy |
| Rozpiętość kabla | 100m/200m/300m/400m |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Kable światłowodowe zewnętrzne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |