| Numer modelu | ADSS-SJ |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| kolor kurtki | czarny |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny / dostosować |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową / przeciw myszom |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Aplikacja | telekomunikacja na duże odległości |
|---|---|
| liczba włókien | 4-576 rdzeni |
| Zakres | 50m 120m /200m /300m /400m |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24/48F |
| Próbka | TAk |
| Aplikacja | telekomunikacja na duże odległości |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 50m 120m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| Próbka | Dostępne |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | Czarny / dostosować |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Nad głową / przeciw myszom |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Aplikacja | Sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 80m 100m / 200 m lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| Usługa | OEM |
| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | Do przyjęcia |
| Zastosowanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12 Rdzeń |
| OEM | Przystępne. |
| Aplikacja | komunikacja na duże odległości |
|---|---|
| liczba włókien | 4-532 rdzenie |
| Zakres | 50m 100m / 200 m lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24/48F |
| Usługa | Dostępne OEM |