| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | Do przyjęcia |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | Do przyjęcia |
| Rodzaj włókna | G652D |
|---|---|
| Aplikacja | antenowy |
| Liczba przewodów | 12 rdzeni |
| Struktura | splątana luźna rurka |
| Temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Zastosowanie | sieć powietrzna/powietrzna |
|---|---|
| liczba włókien | 2 ~ 24f |
| Zakres | 80/100/120M |
| OEM | Dostępne |
| liczba siły | FRP |
| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | Do przyjęcia |
| Aplikacja | Instalacja lotnicza na zewnątrz |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-144CORES |
| Przęsło | 100 m /200 m /300 m lub dostosowany |
| Marka światłowodowa | YOFC/Fiberhome/Corning |
| Materiał z kurtki | HDPE/MDPE/PE |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | reklamy Fibra Optica 24 Hilos |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Centralny człowiek siły | FRP |
| Członek siły | Przędza z kevlaru aramidowego |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Aplikacja | antenowy |
| Liczba przewodów | 12 rdzeni |
| Struktura | splątana luźna rurka |
| temperatura robocza | -40 ~ +60 C |
| Aplikacja | Plenerowy |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-144CORES |
| Przęsło | 100 m /200 m /300 m lub dostosowany |
| Marka światłowodowa | YOFC/Fiberhome/Corning |
| Struktura | Osierocona luźna rurka z wypełniaczem (w razie potrzeby) |
| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-288 rdzeni |
| Przęsło | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| OEM | do przyjęcia |
| numer siły | FRP, Kevlar Aramid Przęka Wysoka wytrzymałość |