| Rodzaj włókna | tryb pojedynczy lub tryb wieloosobowy |
|---|---|
| Liczba włókien | 4-144 rdzenia |
| kolor | czarny |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | TORF |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | Jiqian |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Potwierdzenie | ISO 9001 |
| Producent | tak |
| kolor | Czarny, dostosowany |
|---|---|
| Długość | 4 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE |
| Imię | Kabel światłowodowy ADSS |
| Członek siły | FRP |
| rodzaj włókna | YOFC lub Fiberhome na żądanie |
|---|---|
| Liczba włókien | 4 -144 rdzeń |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE lub AT |
| Certyfikacja | ISO9001 CE ROHS FCC |
|---|---|
| Aplikacja | Nad głową |
| liczba włókien | 2-288 |
| Temperatura | -40℃ do +70℃. |
| zewnętrzna kurtka | PE//HDPE |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Marka kabla | JQ lub dostosowane |
| Liczba dyrygentów | ≥ 10 |
| Producent | TAk |
| Aplikacja | Telekomunikacja naziemna |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 do +70°C |
| Aplikacja | Instalacja lotnicza na zewnątrz |
|---|---|
| Liczy się światłowód | 4-144CORES |
| Przęsło | 100 m /200 m /300 m lub dostosowany |
| Marka światłowodowa | YOFC/Fiberhome/Corning |
| numer siły | FRP, Kevlar Aramid Przęka Wysoka wytrzymałość |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antena / kanał |
| Liczba przewodników | 16 24 48 |
| Struktura | Luźna rurka z linką |