| Aplikacja | antena zewnętrzna |
|---|---|
| liczba włókien | 1-144 rdzeń |
| Zakres | 80m 100m lub klienta |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| OEM | TAk |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| liczba włókien | 2-144 hilos |
| Zakres | 80m 100m 150m 200m 300 lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| Próbka | qdopuszczalne |
| Aplikacja | antena zewnętrzna |
|---|---|
| liczba włókien | 2-144 rdzenie |
| Zakres | 50m 120m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| Próbka | TAk |
| Aplikacja | Napowietrzne na zewnątrz |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 80m 100m 200m lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Do przyjęcia |
| Aplikacja | Telekomunikacja |
|---|---|
| liczba włókien | 2-288 |
| Zakres | 80/100/150/200/300M |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F |
| OEM | Dostępne |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| liczba włókien | 2-144 hilos |
| Zakres | 80m 100m 150m 200m 300 lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| OEM | TAk |
| Aplikacja | Telekomunikacja, antena, telekomunikacja, sieć |
|---|---|
| liczba włókien | 2-288 hilos |
| Zakres | 80m 100m 150m 200m 300 lub zindywidualizowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| Próbka | Do przyjęcia |
| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | Przystępne. |
| Rodzaj włókna | YOFC/Fiberhome |
|---|---|
| Liczba włókien | 4/6/8/12/24/48/72/96/144 rdzeń |
| Długość | 4 km/rolka |
| Nazwa | Kabel światłowodowy ADSS |
| Członek siły | Przędza FRP/Armid |
| Aplikacja | Napowietrzne na zewnątrz |
|---|---|
| liczba włókien | 2-144 rdzenie |
| Zakres | 50m 120m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| Usługa | Próbka |