| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Numer modelu | ADSS -144B1 |
|---|---|
| Typ | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodników | ≥ 10 |
| Typ światłowodowy | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Numer modelu | ADSS |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy G652D lub na żądanie |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Materiał blokujący wodę | Taśma blokująca wodę |
| Luźny materiał tuby | PBT |
| Samoobsługa | - Tak, tak. |
| Rdzenie światłowodowe | 2-288 rdzeni |
| Podanie | telekomunikacja zewnętrzna |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m 100m /200m /300m /400m |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F |
| Próbka | Do przyjęcia |
| Rodzaj włókna | YOFC lub Fiberhome jako żądanie |
|---|---|
| Liczba włókien | 4 -144 rdzeń |
| Kolor | niestandardowe |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE lub HDPE |
| Rodzaj włókna | YOFC lub Fiberhome jako żądanie |
|---|---|
| Liczba włókien | 4-144 rdzeni |
| kolor | Czarny, dostosowany |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE lub AT |
| Aplikacja | antena zewnętrzna |
|---|---|
| liczba włókien | 1-144 rdzeń |
| Zakres | 80m 100m lub klienta |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/24F |
| OEM | TAk |
| Zastosowanie | Nad głową |
|---|---|
| liczba włókien | 2-288 rdzeni |
| Zakres | 300m 500m lub na zamówienie |
| włókno na rurkę | 12/24F/48F/96F |
| OEM | Przystępne. |