| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | czarny |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Aplikacja | Górne/lotnicze |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
|---|---|
| kolor kurtki | czarny |
| Temperatura pracy | -40℃~+70℃ |
| Zastosowanie | Antena powietrzna |
| Długość kabla | 1 km/2 km/3 km/4 km/5 km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| ZAKRES | 100m |
|---|---|
| Kurtka | TORF |
| Nazwa handlowa | JQ |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
| Model Numbe | ADSS |
| Liczba włókien | 2-144 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | Długoterminowe: 200N/Krótkoterminowe: 600N |
| Klasa włókna | G.652D |
| Średnica kabla | 9,7 mm |
| Materiał kurtki | PE |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | FRP |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Liczba przewodów | 4-288 rdzeni |
| Członek siły | Przędza kevlarowa |
| Temperatura przechowywania/pracy | -40 +70°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangzhou China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian |
| Nazwa produktu | ADSS Kabel światłowodowy 48 rdzeni |
| Członek siły | Przędza FRP + Kevlar |
| Rodzaj włókna | G652 G655 |