| Aplikacja | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | TAk |
| Podanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-144 rdzenie |
| Zakres | 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/F |
| OEM | Do przyjęcia |
| Zastosowanie | napowietrzne/napowietrzne |
|---|---|
| liczba włókien | 4/8/12/24F |
| Zakres | 80/100/120M |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F |
| OEM | Dostępne |
| Zastosowanie | antena zewnętrzna, sieć FTTH FTTB FTTX |
|---|---|
| liczba włókien | 4-288 rdzeni |
| Zakres | 50m / 100m / 200 m / 300m / 400m lub Dostosowane |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12/Włókno |
| OEM | Przystępne. |
| Typ włókna | YOFC lub Fiberhome jako żądanie |
|---|---|
| Liczba błonnika | 4 -144 rdzeń |
| Kolor | Czarny, dostosowany |
| Materiał kurtki | PE/MDPE/HDPE lub AT |
| Nazwa | Kabel światłowodowy ADSS |
| Rodzaj włókna | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Dostępny |
| Podanie | Antena / kanał |
| Liczba przewodników | 4-144core |
| Struktura | Luźna rurka z linką |
| Rodzaj włókna | YOFC lub Fiberhome jako żądanie |
|---|---|
| Liczba włókien | 4-144 rdzeni |
| kolor | Czarny, dostosowany |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE lub AT |
| Aplikacja | napowietrzne/napowietrzne |
|---|---|
| liczba włókien | 4/8/12/24/36/48/72/96/144c |
| Zakres | 80/100/200/300/500M |
| włókno na rurkę | 4/6/8/12F |
| OEM | Dostępne |
| Numer modelu | ADSS -144B1 |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Jiqian/Customize |
| OEM | Dostępne |
| Rodzaj włókna | tryb pojedyńczy |
| Przędza wytrzymałościowa | Przędza kevlarowa/przędza aramidowa |
| Rodzaj włókna | tryb pojedynczy lub tryb wieloosobowy |
|---|---|
| Liczba włókien | 60 Core |
| kolor | Czarny, dostosowany |
| Długość | 2 km lub niestandardowa długość |
| Materiał kurtki | PE |